Barion Pixel
Sütiket használunk, hogy biztosítsuk a weboldal megfelelő működését és biztonságát, valamint hogy a lehető legjobb felhasználói élményt kínáljuk Neked. 
23.990 Ft

Aliencell lézergravírozó anyagkészlet, előre vágott 300×300 mm DIY alapcsomag gravírozáshoz és vágáshoz

Termékkód: 531469
Gyártó: Aliencell
Elérhetőség: Külföldi raktáron
Szállítási díj: Ingyenes
Szerezhető hűségpontok: 240
Nem értékelt
Változat
Szín
Lásd fotó
23.990 Ft
Ez a termék elérhető EU szállítással
Min. 1 ÉV GARANCIA
14 napos pénzvisszafizetés
ingyenes szállítás
Bevizsgált termék

Rendelési útmutató

Leírás

Gazdag és sokoldalú anyagkészlet
A csomag basswood rétegelt lemezt, MDF lapot, fekete akrilt, műbőrt, pala poháralátéteket és eloxált alumíniumkártyákat tartalmaz, így számos különböző gravírozási és vágási projekt alapanyagát biztosítja.

Előre méretre vágott, azonnal használható anyagok
Minden elem előre méretezett és lézerkompatibilis, ezért a kicsomagolás után azonnal kezdhető a gravírozás vagy vágás.

Széles felhasználási terület
Ideális modellekhez, lakásdekorációhoz, névjegykártyákhoz, foltokhoz, táblákhoz, ékszerekhez, prototípusokhoz és különféle DIY kézműves projektekhez.

Többféle praktikus méret
A készlet háromszázszor háromszáz milliméteres lapokat, százszor száz milliméteres poháralátéteket és nyolcvanhatszor ötvennégy milliméteres alumíniumkártyákat tartalmaz, hogy különböző alkotási igényeket fedjen le.

Komplett kezdőcsomag alkotóknak
A csomag minden szükséges alapanyagot tartalmaz, így a kezdők és a haladó készítők is további vásárlás nélkül kezdhetnek alkotni.


Műszaki adatok
A márka Aliencell, a terméktípus kiegészítő kategóriába tartozik, a csomag vegyes színű anyagokat tartalmaz. A basswood rétegelt lemez részletes vágásokhoz és modellezéshez ideális, a pala alátétek prémium dekorációs projektekhez használhatók, az eloxált alumíniumkártyák professzionális névjegyekhez alkalmasak, a műbőr egyedi foltokhoz és pénztárcákhoz megfelelő, a fekete akril látványos táblákhoz és ékszerekhez jó választás, az MDF pedig prototípusokhoz és kézműves munkákhoz praktikus. A termék tömege körülbelül egy egész három kilogramm, a csomag tömege nagyjából egy egész negyvennyolc kilogramm, a doboz mérete harmincegészöt-ször harmincegészöt-ször kettő egész kilenc centiméter. A csomag két basswood lapot, két pala alátétet, öt alumíniumkártyát, egy műbőr lapot, egy fekete akril lapot és két MDF táblát tartalmaz.


Specifikáció

Márka Aliencell
Típus Kiegészítők
Szín Vegyes
Specifikáció Hársfa rétegelt lemez – tökéletes bonyolult vágásokhoz és modellkészítéshez
Pala poháralátétek – tökéletesek exkluzív lakberendezéshez
Eloxált alumínium kártyák – tökéletesek professzionális névjegykártyákhoz
Lézerrel kezelhető műbőr – tökéletes egyedi feliratokhoz és pénztárcákhoz
Fekete akril – tökéletes merész feliratokhoz és ékszerekhez
MDF lap – tökéletes prototípus-készítéshez és kézműves projektekhez
Termék súlya 1,3 kg
Csomag súlya 1,48 kg
Csomag mérete (H x Sz x M) 31,5 × 31,5 × 2,9 cm
A csomag tartalma 2 db hárs rétegelt lemez (300×300×3 mm)
2 db palakő poháralátét (100×100×5 mm)
5 db eloxált alumínium kártya (86×54×0,2 mm)
1 db lézerrel polírozható műbőr (300×300×0,9 mm)
1 db fekete akril (300×300×3 mm)
2 db MDF lap (300×300×3 mm)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére